Zdrowych węglowodanów może poprawić Swoje zdrowie i Talia

Zdrowych węglowodanów może poprawić Swoje zdrowie i TaliaJak wybrać zdrowych węglowodanów może poprawić Swoje zdrowie i Talia Burger bułki, ciastka, frytki są domowe posiłki, chcemy, kiedy czujemy się w dół lub podkreślił: makaron, ziemniaki, biały chleb, ciastka, ciasta, lody, ciasta. Ale tych prostych lub rafinowanych węglowodanów powoduje gwałtowne skoki poziomu cukru we krwi, wahania nastroju i energii, i nagromadzenie tłuszczu, zwłaszcza w okolicach talii. Zmniejszając te diety sabotażystów nie znaczy, że poczucie niezadowolenia lub nigdy nie korzystających z posiłku komfortu. Klucz musi wybrać odpowiedni węglowodanów. Węglowodany złożone, takie jak warzywa, całe ziarna, i, naturalnie, słodkie owoce są trawione wolniej, w wyniku czego stabilny poziom cukru we krwi i gromadzenie się tłuszczu. Będziesz nie tylko czuć się zdrowiej i bardziej energiczny, Można również rzucić uparty tłuszcz z brzucha wielu z nas z nim walczyć. Dlaczego rafinowane węglowodany i cukier tak zły dla twój zdrowie? Rafinowane lub proste węglowodany zawierają cukru i oczyszczonego ziarna, które zostały pozbawione wszystkich otręby, błonnika i składników odżywczych. Są to białe pieczywo, ciasto do pizzy, makaronów, słodyczy, białej mąki, białego ryżu, i wiele zbożowe. Są one szybko trawione i ich wysokim indeksie glikemicznym powoduje niezdrowe skoki poziomu cukru we krwi.

Krew zalać cukier, który powoduje wzrost insuliny

Kiedy jesz oczyszczonych węglowodanów, krew zalać cukier, który powoduje wzrost insuliny, aby usunąć cukier z krwi. Wszystko to insulina może zostawić ci uczucie głodu wkrótce po posiłku, często pragną bardziej słodkie węglowodany. To może prowadzić do przejadania się, przybierania na wadze, a z czasem prowadzić do oporności na insulinę i cukrzycy typu 2. Diety o wysokiej zawartości rafinowanych węglowodanów i cukru, także były związane z wysokim ciśnieniem krwi, choroby serca, otyłość, nadmierna pobudliwość, zaburzenia nastroju, a nawet samobójstw w okresie dojrzewania. Dla wielu z nas, jeść słodkie smakołyki i pokonać głód węglowodanów może wydawać się trudne zadanie. A także jest obecny w sposób wyraźny produkty, takie jak słodkie przekąski, desery i słodycze, cukier i ukrytych dużo przetworzonej żywności, które jemy—z sody, kawy i napoje owocowe, chleb, makaron z sosem, i mrożone obiady. Ale, koncentrując się na produkty pełnoziarniste i złożonych, нерафинированных węglowodanów, można zmniejszyć spożycie cukru i rafinowanych węglowodanów, aby utrzymać stabilny poziom cukru we krwi, utrzymywać zdrowego ciężar, i do tej pory znaleźć sposoby, aby zaspokoić swoje słodycze.Dobre węglowodany przeciwko złe węglowodany węglowodany są jednym z głównych źródeł ciała energii. Organizacji opieki zdrowotnej, takich jak Ministerstwo zdrowia i opieki społecznej zaleca 45 do 65% dziennego zapotrzebowania na kalorie powinno pochodzić z węglowodanów. Jednak, większość z nich muszą być z trudnych, нерафинированных węglowodanów, a nie rafinowane węglowodany (w tym skrobie, takie jak ziemniaki i kukurydza).Krew zalać cukier, który powoduje wzrost insuliny

Złożone węglowodany są trawione powoli, powodując stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi

W przeciwieństwie do węglowodanów prostych, złożone węglowodany są trawione powoli, powodując stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi. Zazwyczaj są one z wysokiej zawartości składników odżywczych i błonnika, które mogą pomóc zapobiec poważne choroby, pomoc w utracie wagi i poprawić poziom energii. W sumie, „dobre” węglowodany mają niski indeks glikemiczny obciążenia, a nawet może pomóc w zapobieganiu cukrzycy typu 2 i sercowonaczyniowych problemów w przyszłości. Owoce – jabłka, jagody, owoce cytrusowe, banany, pearsSwitching w dobre węglowodany Podczas gdy istnieje wiele korzyści dla zdrowia, aby przełączanie z wyrafinowanym węglowodanów złożonych, nie należy skłonić się nigdy więcej nie będę jeść frytki lub kawałek białego chleba. Przecież, jeśli zezwala na pewne produkty, naturalnie, pragną te produkty jeszcze bardziej. Zamiast tego, rafinowanych węglowodanów i produktów zawierających cukier produktów czasami odpust, a nie stałym elementem diety.

Jak zmniejszyć spożycie tych niezdrowych produktów spożywczych, prawdopodobnie znajdziesz się ochotę ich coraz mniej.Twój organizm dostaje cały cukier, powinien od tego, że naturalnie występuje w żywności fruktozy w owocach i laktozy w mleku, na przykład. Cały cukier jest dodawany w przetworzonej żywności oferuje żadnej wartości—ale jedzenie jest po prostu oznacza, że wiele pustych kalorii, które mogą sabotować każdej zdrowej diety, przyczyniają się do przyrostu masy ciała i zwiększa ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych. Ponownie, jest to nierealne, aby spróbować rozwiązać wszystkie cukru i pustych kalorii z diety. American heart Association zaleca, aby ograniczyć ilość cukru można spożywać nie więcej niż 100 kalorii dziennie (około 6 łyżeczek lub 24 g cukru) dla kobiet i 150 kalorii dziennie (9 łyżeczki lub 36 g) dla mężczyzn. Jeśli to wciąż brzmi jak wiele, warto pamiętać, że 12 uncji sody zawiera aż 10 łyżeczek cukru, trochę trzęsie i słodzone napoje kawowe jeszcze więcej. Przeciętny amerykanin zużywa dziś 19.5. km (82 g) cukru każdego dnia, często nie zdając sobie z tego sprawy. Stając się bardziej świadomi cukru w diecie, można skrócić do zalecanych poziomów i zrobić ogromną różnicę w tym, jak wyglądasz, myślisz i czujesz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *